FANTJE U-17B - NOVICE 2020/21

2. DEL:

3. kolo - LJUBLJANA B ZANESLJIVO PREKO GROSUPLJA B:
objavljeno: 29.05.2021
     Po tednu dni premora, v 2. kolu so bili fantje namreč prosti, je naša B ekipa gostila B ekipo iz Grosuplja.
     Naši fantje so že v 1. četrtini z učinkovito igro povsem razorožili goste (Strnad 15 točk) in jo dobili za 15 točk. V nadaljevanju so se Grosupeljčani otresli začetne treme in boj na igrišču je bil navkljub večjemu zaostanku povsem izenačen. Podobna slika pa potem tudi v nadaljevanju. Znova odlična igra naših fantov (Stjepanović 19, Simić 17 in Panić 12 točk) v 3. četrtini in prednost pred zadnjo četrtino je znašala že 32 točk (70:38). Do konca tekme nato povsem rutinirano do nove zmage. Čestitke.

Rezultat: Ljubljana B:Grosuplje B: 85:56

Strelci:
Stjepanović 19, Simić 17, Panić 12, Zajc 11, Kotnik 8, Korenjak 6, Krese 6, Robek 6, Dugić 0, Štular 0 in Zdovc 0

Naslednjo soboto ekipa U-17B gostuje v domači dvorani OŠ Hinka Smrekarja, nasprotnik ekipa Ilirije B.

2. kolo - PROSTO:
objavljeno: 22.05.2021

1. kolo - LJUBLJANA B POPUSTILA V ZADNJI ČETRTINI:
objavljeno: 15.05.2021
     S tekmo v šotorju v Šentvidu se je pričel 2. del sezone za B ekipo U-17. Prva tekma je bila proti ŠD Šentvidu B.
     Tekma je bila izenačena od samega začetka, kjer si nobena ekipa ni mogla priigrati prednosti in na odmor so s prednostjo 3 točk (34:37) odšli naši fantje (Panić 27, Krese 13 ter Stjepanović in Štular po 7 točk). Podobna slika tudi v nadaljevanju, nato pa so domači (Bergant 20 točk) v zadnji četrtini pritisnili na plin in ob naši slabi obrambi (prejeli 30 točlk v zadnji četrtini) zasluženo slavili.

Rezultat: ŠD Šentvid B:Ljubljana B: 81:69

Strelci:
Panić 27, Krese 13, Stjepanović 7, Štular 7, Kotnik 6, Maksić 5, Ulaga 2 in Zdovc 2

Fantje so v naslednjem kolu prosti, nato pa sledi domača tekma proti B ekipi Grosuplja.

1. DEL:

6. kolo - ZMAGA BREZ BOJA:
objavljeno: 01.05.2021
     Ekipa Dravograd Koroška B je izstopila iz tekmovanja.

Rezultat: Dravograd Koroška B:Ljubljana B: 0:20

Tekmovanje se nadaljuje z 2. delom.

5. kolo - OSLABLJENA EKIPA BREZ MOŽNOSTI ZA ZMAGO:
objavljeno: 18.10.2020
     Ekipa U-17B je tokrat v času Covid-19 krize uspela odigrati domačo tekmo (ogromno tekem namreč odpovedanih) proti ekipi Helios Suns C.
     Zaradi samoizolacij je naša ekipa nastopila oslabljena, kar se je še kako poznalo. Domžalčani (Bolhar in Goljović po 17 točk) so zagospodarili na igrišču že od samega začetka tekme in nam niso dopustili razviti svoje igre. V določenih trenutkih so naši fantje (Stjepanović 11, Krese 6 in Korenjak 5 točk) delovali preveč prestrašeno in neodločno, kar so gostje vestno kaznovali z uspešnimi napadi. Ob koncu tekme smo se vendarle uspeli zbrati in prikazati nekaj lepih akcij, a se kljub temu nismo mogli izogniti visokemu porazu.

Rezultat: Ljubljana B:Helios Suns C: 42:110

Strelci:
Stjepanović 11, Krese 7, Korenjak 6, Panić 5, Kotnik 4, Štular 4, Maksić 3, Robek 2 in Ulaga 0

Ker je ekipa Dravograd Koroška B pa izstopila iz tekmovanja, je za našo B ekipo 1. del tekmovanja že končan.

4. kolo - JANČE B PREMOČNE TUDI V DRUGO:
objavljeno: 11.10.2020
     Mlada U-17B ekipa, tokrat pod vodstvom trenerja Šutanovca, je v domači tekmi gostila ljubljansko ekipo Janče B.
     Tekma je bila od samega začetka povsem izenačena, naši fantje (Panić 16, Štular 14 in Kotnik 9 točk) pa so zapravili kar nekaj "zicerjev", da bi se v 1. polčasu odlepili. V nadaljevanju so naši fantje "zaspali",  gostje (Mlakar 22 točk) so bili pač boljši, in tako zasluženo slavili z 29 točkami razlike.

Rezultat: Ljubljana B:Janče B: 64:93

Strelci:
Panić 16, Štular 14, Kotnik 9, Krese 7, Zdovc 7, Stjepanović 5, Maksić 4, Korenjak 0, Robek 0 in Simić 0

Naslednja tekma sledi čez 14 dni, vmes bo 20:0 proti Dravograd Koroška B, ko bodo fantje gostili ekipo Helios Suns C.

2. kolo - LJUBLJANA B V DOMŽALAH IZGUBILA:
objavljeno: 08.10.2020
     Zaostalo tekmo 3. kola je naša U-17B odigrala med tednom. V torek popoldne so namreč gostovali v Domžalah pri ekipi Helios Suns C.
     Tekmo so zelo dobro odprli domači (Toroman 18 točk) in našo medlo igro kaznovali z 20:0. V nadaljevanju so se potem sprostili tudi naši fantje (Krese 15, Kotnik 13 in Stjepanović 7 točk) in zaigrali malce bolje ter vsaj približno vzpostavili ravnotežje na igrišču in navkljub porazu pustili dober vtis.

Rezultat: Helios Suns C:Ljubljana B: 95:54

Strelci:
Krese 15, Kotnik 13, Stjepanović 7, Panić 6, Simić 5, Zdovc 5, Korenjak 3, Maksić 0, Robek 0 in Štular 0

V soboto bodo fantje zopet na igrišču, ko doma pričakujejo ekipo Janče B.

3. kolo - ZMAGA BREZ BOJA:
objavljeno: 03.10.2020

Rezultat: Ljubljana B:Dravograd Koroška B: 20:0

Naslednja tekma bo v soboto proti ekipi Helios Suns C.

1. kolo - LJUBLJANA B POPUSTILA V 2. POLČASU:
objavljeno: 27.09.2020
     Sezona 2020/21 se je pričela to soboto in naša B ekipa je gostovala na drugem koncu Ljubljane, pri ekipi Janče B.
     Tekmo so bolje odprli domači (Pristov 23 točk) in povedli ter svojo prednost dobro kontrolirali. Naši fantje (Panić 22, Simić 12 in Maksić 11 točk) so nato zaigrali bolje in tik pred koncem 3. četrtine izenačili na 47:47. Nato pa je žal zmanjkalo moči in domači so zasluženo zmagali. Kot rečeno, zmaga Janč B zaslužena, razlika pa ni realna. Fantje so odigrali dobro tekmo in si zaslužijo pohvale.

Rezultat: Janče B:Ljubljana B: 90:61

Strelci:
Panić 22, Simić 12, Maksić 11, Krese 6, Štular 6, Ulaga 2, Zdovc 2, Dugić 0, Korenjak 0 in Robek 0

Naslednja tekma bo šele v sredo, 07. oktobra, saj je tekma z ekipo Helios Suns C prestavljena za teden dni, ekipa Dravograd Koroška B pa je izstopila iz tekmovanja.