2. kolo - PROSTI:
objavljeno: 23.05.2021

1. kolo - V 2. POLČAS POBEGNILI PORTOROŽANOM:
objavljeno: 16.05.2021
     S tekmo v Portorožu, v skupini je še Ajdovščina B, so fantje oslabljene ekipe Ljubljana B začeli 2. del tekmovanja v 2. SKL.
     Obe ekipi sta nastopili z malo igralcev, Ljubljana B s samo peterico. V 1. polčasu smo videli izenačeno, a v napadu povsem nezbrano igro, kar je pripeljalo do tega, da je bilo ob glavnem odmoru samo 10:10. V nadaljevanju pa so naši fantje (Stjepanović 20, Korenjak 10 in Prpič 8 točk) popravili igro v napadu, domači (Legat 7 točk) jim niso mogli slediti, in zmaga s +26 za peterico borcev povsem zaslužena.

Rezultat: Portorož:Ljubljana B: 16:42

Strelci:
Stjepanović 20, Korenjak 10, Prpič 8, Zdravković 3 in Mihelak 10

B ekipa je v 2. kolu prosta, nato pa sledi domača tekmo proti B ekipi Ajdovščine.

1. DEL:

5. kolo - S PREOBRATOM V 4. ČETRTINI DO ZMAGE:
objavljeno: 12.05.2021
     Zadnja, zaostala tekma 1. dela sezone v 2. SKL za U-15 je bila odigrana to sredo v Šentjurju pri Celju.
     Domača B ekipa (Žerjav 23 točk) je na začetku tekme povedla in vodila skozi vse 3. četrtine, čeprav, so se jim naši začeli pred zadnjimi 10 minutami počasi približevati (44:41). Zadnja četrtina pa povsem po notah Ljubljane (nezaustavljivi Stjepanović 36 - Robek 13 in Korenjak 11 točk). Odlična obramba in učinkovat napad za kar 27 točk v zadnji četrtini in po nedelji drugo zaporedno zmago. Čestitke maloštevilni ekipi.

Rezultat: Šentjur Tajfun B:Ljubljana B: 57:68

Strelci:
Stjepanović 36, Robek 13, Korenjak 11, Mihelak 6, Prpič 2, Dugić 0 in Zdravković 0

Sezona se že ta vikend nadaljuje s tekmami v 2. delu sezone, prvi nasprotnik pa je ekipa Portoroža.

6. kolo - JANČE B PADLE TUDI V DRUGO:
objavljeno: 11.10.2020
     Kot zadnje se je po premoru začelo tudi prvenstvo fantov U-15 in naši fantje so na prvi tekmi gostili ekipo Janče B.
     Zdesetkana domača ekipa, na tekmi samo peterica (Stjepanović 39, Korenjak 15 in Robek 9 točk) je hitro pobegnila, dobila 1. polčas za 17 točk (37:20), nato pa v nadaljevanju glede na to, da menjav ni bilo, predvsem pazila, da se tekma varno pripelje do konca tekme. Čestitke peterici za predstavo in lepo zmago.

Rezultat: Ljubljana B:Janče B: 74:50

Strelci:
Stjepanović 39, Korenjak 15, Robek 9, Reven 6 in Mihelak 5

V sredo sledi še zaostala tekma v Šentjurju pri Celju, pri ekipi Šentjur Tajfun B, potem pa bo 1. del sezone končan.

4. kolo - OSLABLJENA EKIPA BREZ MOŽNOSTI:
     Deževna nedelja je prinesla novo tekmo mlade U-15B ekipe, katera je tokrat proti ekipi Slovan C nastopila krepko oslabljena.
     Gostje s Kodeljevega (Arih 25 točk) so že v samem začetku tekme hitro pobegnili na +20, nato pa je zaigrala tudi naša zdesetkana ekipa (Korenjak 18, Selan 9 in Robek 8 točk) in nekako držala korak z gosti, nato pa je žal v zadnji četrtini povsem zmanjkalo moči in zmaga je zasluženo odšla na Kodeljevo.

Rezultat: Ljubljana B:Slovan C: 52:94

Strelci:
Korenjak 18, Selan 9, Robek 8, Mihelak 7, Zdravković 5, Jalen 3 in Prpič 2

Čez teden dni imajo fantje tekmo v gosteh, pri ekipi Šentjur Tajfun B.

3. kolo - LJUBLJANSKI DERBI PRIPADEL NAŠI B EKIPI:
objavljeno: 03.10.2020
     Tekma 3. kola med dvema ljubljanskima ekipa, na igrišču sta si stali namreč nasproti B ekipi Janč in Ljubljane, je bila tokrat na sporedu v ponedeljek.
     Tekmo so bolje odprli naši fantje (Stjepanović 35, Selan 13 in Korenjak 12 točk) in z agresivno igro hitro pridobili večjo prednost. Fantje so celo tekmo držali visok ritem in domačim (Kovačević 17 točk) niso dovolili, da se razigrajo ter s kolektivno in dopadljivo igro zasluženo zmagali.

Rezultat: Janče B:Ljubljana B: 50:81

Strelci:
Stjepanović 35, Selan 13, Korenjak 12, Mihelak 7, Reven 6, Robek 6, Dugić 2, Jalen 0 in Prpič 0

Naslednjo nedeljo sledi domača tekma proti ekipi Slovan C.

2. kolo - NA DOMAČI TEMI BOLJŠI OD ŠENTJURJA B:
     Včeraj je bila na sporedu zaostala tekma 2. kola prvenstva, na kateri smo gostili ekipo Šentjur Tajfun B.
     Naša mlada ekipa (Stjepanović 19, Korenjak 16 in Mihelak 9 točk) je od prve minute zaigrala agresivno v obrambi in napadu, temu primerno je tudi znašala prednost naše ekipe ob odmoru. V nadaljevanju so malce popuščali, gostje (Korošec 14 točk) so vsaj delno vzpostavili ravnotežje, a nasprotnika niso nikoli spustili blizu. Čestitke za prepričljivo zmago.

Rezultat: Ljubljana B:Šentjur Tajfun B: 68:42

Strelci:
Stjepanović 19, Korenjak 16, Mihelak 9, Robek 7, Selan 7, Reven 6 in Prpič 4

Naslednja tekma bo na sporedu v ponedeljek, ko naši fantje gostujejo pri ekipi Janče B.

1. kolo - MLADA U-15 EKIPA KLONILA V PODALJŠKU:
objavljeno: 28.09.2020
     Nova sezona 2020/21 je pred nami in naša U-15B ekipa je gostovala pri ljubljanski ekipi iz Kodeljevega, ekipi Slovan C.
     Ekipa je 1. polčas začela zaspano in domači (Arih in Milošević po 22 točk) so zasluženo vodili za 16 točk pred zadnjo četrtino. V zadnji četrtini pa so se naši fantje (Stjepanović 32, Korenjak 7 ter Dugićin Mihelak po 6 točk) prebudili, domače ujeli in pred zadnjim napadom celo vodili za 2 točki. Domači so žal uspešno zaključili in izsilili podaljšek, v katerem pa je bila naša sedmerica že preveč izmučena. Čestitke fantom za boj.

Rezultat: Slovan C:Ljubljana B: 75:60 (po pod.)

Strelci:
Stjepanović 32, Korenjak 7, Dugić 6, Mihelak 6, Reven 5, Robek 3 in Prpič 1

Naslednja tekma je že v torek doma proti ekipi Šentjur Tajfun B, nato pa v nedeljo gostovanje v Ljubljani pri ekipi Janče B.